Nový Čas vlkov, goríl a boja proti “rakovine myslenia"

Autor: Ľubomír Budinský | 26.1.2012 o 20:02 | (upravené 26.1.2012 o 20:28) Karma článku: 8,39 | Prečítané:  795x

Chcem a budem voliť! Aj mňa už sklamali tí “skúsení “ politici, politickým  vekom už brontosauri, čo majú patent na všetko.  Z  toho množstva kompromitujúcich  káuz  ma presvedčili  len o tom, že  dlhodobá moc aj u toho  najkorektnejšieho  politika  spôsobí  jeho morálny  úpadok,  charakteristický rozporom so zákonom. Preto  budem voliť nových silných lídrov,schopných poraziť starých brontosaurov či gorily. Na politickej scéne sa takéto  osobnosti  objavili , pán Sulík -  SaS, alebo pán Matovič -Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti.  Vivat ! Viem  ,že sa do parlamentu dostanú a nebudú to mať ľahké. Veď za dvadsaťdva  rokov sa v doterajších politických hlavách pestuje akási “rakovina myslenia”,že obyčajní ľudia majú krátku pamäť a nechajú sa balamutiť donekonečna. Ale tak, to nie je.


Už je prehliadnutá aj tá ich  tzv.“pokora”,ktorú  prezentujú  vždy  pri zvolení  do funkcií, že “budú ” s hlbokou  pokorou  slúžiť národu “ .
Po  všetkých tých kauzách  takú pokoru môžem nazvať len akousi  “rakovinou duše”,ktorá z ľudských  cností urobila  metastázy.

Preto, chcem a budem voliť. Pridajte sa aj Vy. Po voľbách sa ukáže, či sme Homo Sapiens, Sapiens  alebo stále pochádzame  z opice.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?


Už ste čítali?